ANASAYFA

Firmamız 1985 yılında küçük bir imalathanede ilk kemalpaşa tatlısı,peynir tatlısı ve şekerpare üretimine başlamıştır. Günün şartları bir çok zorluğuda beraberinde getirmiştir ve bizleri devamlı arayış içine sokmuştur. Sektördeki yenilikleri izleyerek 1993 yılında yeni teknolojilerle üretim yerimizi ve kapasitemizi arttırdık.

Ürünlerimize talebin artarak devam etmesi kapasitemizin ve yerimizin bir kez daha genişlemesi ihtiyacını doğurmuştur bu sebeple Emrah Tatlıcılık kurularak 2002 yılının sonunda İzmir yolu üzerindeki 12000 m2 açık alan üzerine kurulu 2700 m2 kapalı alana sahip yeni teknolojilere sahip modern bir üretim tesisine kavuştuk.

Şirket olarak emrah ve TUĞÇE markalı ürünlerimizi vazgeçilmez damak tadına uygun modern teknoloji yardımıyla deneyimli kadrosu ve gıda mühendislerinin denetimi altında doğal hammaddeler kullanarak gıda kodeksine uygun üreterek hızlı servis ağı ile Türkiye'nin her köşesine ulaştırarak en iyi hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Kemalpaşa Tatlısı üretiminde ayrıcalığı olan firmamız "Kalite" ve "Tüketici Memnuniyeti"ni ön planda tutmaktadır. Kalite ve üretim standardını en üst seviyede gerçekleştirmeyi kendimize ilke edindik.

Hedefimiz Kemalpaşa Tatlısının gerçek tad ve kalitesini tüm tüketicilere ulaştırmaktır. Güvenle ve damak tadı ile yiyebileceğiniz geleneksel bir lezzetin adıdır "emrah" ...

Adres: Balıkesir yolu 10. km Mustafakemalpaşa/BURSA
Tel : 0 (224) 636 68 01 Fax : 0 (224) 636 68 03

Bu sitenin tüm hakları Emrah Tatlıcılık kuruluşuna aittir.
İzinsiz kullanılamaz.